Програма “Support Ukrainian startups NOW”23 Mar 2022

В Україні триває війна. Війна нашого світлого українського європейського майбутнього проти старої, гнилої, кривавої тоталітарної російської системи. Ми переможемо, ми впевнені в цьому. Але поки що ми змушені адаптуватись до нових реалій сьогодення.

Багато наших співвітчизників були змушені залишити свої домівки, зупинити свої бізнеси, та відправитись за кордон в пошуках безпечного місця щоб захистити саме дороге, що в нас є – життя своїх рідних та своє власне. Ми віримо та сподіваємось, що з ними все буде добре.

А ще більше нас залишилось в Україні. І не тільки залишилось ,а з перших днів війни приєдналося до волонтерських рухів, до військових підрозділів, до Територіальної Оборони, до IT Army. Ми всі вносимо свій внесок до захисту нашої країни від російських загарбників.

Але є ще один фронт, не менш важливий – економічний. Ми маємо підтримувати економіку, ми маємо відновлювати та продовжувати свою бізнес-діяльність, поновлювати старі та створювати нові партнерські зв’язки, не зупинятись ні на мить. Працюємо ми – працює Україна.

В ці дні стартап спільнота потребує нашої окремої уваги та підтримки, оскільки стартапи ще не є повноцінно працюючим бізнесом і ще не заробляють достатньо коштів для того, щоб підтримати самих себе в цей важкий період. Але вони мають величезні перспективи, це наша гордість, це наше майбутнє, і ми не повинні забувати про своє майбутнє ні на хвилину.

Саме тому фонд FREE Ukraine Foundation (FUF) спільно з Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) запустили програму адресної допомоги стартапам та спеціалістам, що є членами української стартап спільноти та чий інноваційний бізнес зараз потребує допомоги.

Програма «Support Ukrainian Startups NOW» — це програма грантової підтримки ІТ та стартап-компаній України. В рамках цієї програми ми відбираємо проекти та людей, які найбільше постраждали або перебувають у критичній ситуації. Ми обрали таргетований адресний підхід, який є більш гнучкою відповіддю на індивідуальні потреби стартап-проектів, щоб підтримати їх та надати можливість продовжити їх діяльність. Це не лише фінансова допомога, а й допомога додаткових спеціалістів, консультантів, технічна підтримка (в широкому сенсі), а також підтримка зв’язками та додатковими контактами.

Стартапи, що приймуть участь в програмі, зможуть отримати грант на нагальні потреби команди на період від 3 до 6 місяців (ЗП для команди, кошти на переміщення обладнання тощо), безоплатну допомогу сторонніх спеціалістів, допомогу в залученні нових співробітників, допомогу у виході на новий ринок, а також можливість залучити інвестора, якщо зараз є така потреба.

Як стати учасником програми «Support Ukrainian Startups NOW»:

  1. Заповнити Анкету учасника програми за посиланням: https://bit.ly/3Iv1BqS
  2. Додати до Анкети презентацію проекту та мотиваційний лист, у якому ви вкажете, чому
  3. ваш стартап гідний підтримки, а також цінності, які поділяєте ви та ваша команда.
  4. Розгляд Анкети триватиме від 2 до 5 днів. Ви обов’язково отримаєте відповідь!
  5. Ви також можете рекомендувати проекти своїх друзів.
  6. За запитом донорів, учасників програми, ми можемо попросити вас надати рекомендації.

*Увага! До участі в Програмі допускаються лише ті проекти, що знаходяться на території України! Місце реєстрації юридичної особи не має значення, команди мають повністю або частково знаходитись в Україні.

Разом до перемоги!

Слава Україні!